Історія компанії ЛПР 'Новосілля'


Історія ЛПР "Новосілля" бере свій початок з 2008 року, швидко увійшло в число лідерів ріелторського ринку, яка надає сьогодні своїм клієнтам повний спектр ріелторських послуг найвищої якості.
      У перші ж роки своєї діяльності компанія досягла значних результатів в динаміці розвитку завдяки проведенню ефективної маркетингової політики. Вже до 2009 року агентство домоглося значного відриву від конкурентів по такому ключовому показнику, як займана частка ринку.
      З 2010 року ЛПР "Новосілля", за результатами щорічного рейтингу журналу "Експерт", увійшло в 10 компаній з найкращою репутацією.
      З 2013 року ЛПР "Новосілля" входить до складу найбільшого регіонального співтовариства ріелторів, є учасником професійної спілки ріелторів України.
    За 2018 рік було оформлено 6 молодіжних кредитів і проведено 19 угод за договором іпотеки. За весь час роботи в 90% випадків клієнти отримали позитивний результат від банків.

На сьогоднішній день одним із пріоритетів у розвитку компанії є відкриття нових офісів з метою забезпечення максимальної клієнтоорієнтованості. Кількість здійснених операцій з нерухомістю збільшується, з кожним роком зростає і чисельність співробітників.

        ЛПР "Новосілля" продовжує динамічно розвиватися і успішно відповідає на виклики часу, свідчить про правильність вибору стратегічного курсу. Сьогодні є сучасною, високотехнологічною, відкритою до інновацій компанією, по праву займає позицію лідера галузі і впевнено дивиться в майбутнє.

        

Замовити зворотній дзвінок