Історія компанії ЛПР 'Новосілля'

2008 рік - ПОЧАТОК

Історія ЛПР "Новосілля" бере свій початок з 2008 року і майже одразу, швидко увійшло в число лідерів ріелторського ринку, яка надає сьогодні своїм клієнтам повний спектр ріелторських послуг найвищої якості.

2008 - 2010р. - СЕРВІС ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

• У перші ж роки своєї діяльності компанія досягла значних результатів в динаміці розвитку завдяки проведенню ефективної маркетингової політики. Вже до 2009 року агентство домоглося значного відриву від конкурентів по такому ключовому показнику, як займана частка ринку.

• З 2010 року ЛПР "Новосілля", за результатами щорічного рейтингу журналу "Експерт", увійшло в 10 компаній з найкращою репутацією.

2013 - 2018р. - СПІЛКА РІЕЛТОРІВ УКРАЇНИ

• З 2013 року ЛПР "Новосілля" входить до складу найбільшого регіонального співтовариства ріелторів, є учасником професійної спілки ріелторів України.

• За 2018 - 2019 рр. рік було оформлено 16 молодіжних кредитів і проведено 29 угод за договором іпотеки. За весь час роботи в 90% випадків клієнти отримали позитивний результат від банків.

2018 - НАШ ЧАС

На сьогоднішній день одним із пріоритетів у розвитку компанії є відкриття нових офісів з метою забезпечення максимальної клієнтоорієнтованості. Кількість здійснених операцій з нерухомістю збільшується, з кожним роком зростає і чисельність співробітників.

        ЛПР "Новосілля" продовжує динамічно розвиватися і успішно відповідає на виклики часу, свідчить про правильність вибору стратегічного курсу. Сьогодні є сучасною, високотехнологічною, відкритою до інновацій компанією, по праву займає позицію лідера галузі і впевнено дивиться в майбутнє.

   Для дополнительной информации заполните форму запроса и наши специалисты свяжутся с Вами в течении нескольких рабочих часов

  Благодарим компанию MaGMa Real Estate Cyprus за сотрудничество с NVS - Кипр гораздо ближе, чем ты думаешь

© 2008-2019 ЛПР NVS - Estate of Cyprus - All rights reserved.

Замовити зворотній дзвінок